пятница, 10 сентября 2010 г.

Набір студентів на дистанційний освітній курс

Интересная новость:
Запрошуємо стати студентами на дистанційному курсі. Ця пропозиція не містить у собі реклами жодного навчального закладу і не погрожує зачинити вас в інститутських стінах на довгі п’ять років. Йдеться про дистанційний навчальний курс «Правовий захист знедолених дітей» (проект МГО “М.АРТ.ІН-клуб, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні), розроблений експертами Мережі правозахисних дитячих центрів Донбасу, а також залученими експертами-правозахисниками.

Цей курс розроблено переважно для спеціалістів в сфері дитинства: соціальних робітників, викладачів, студентів педагогічних вишів. Однак його слухачами можуть стати всі соціально активні громадяни, зацікавлені у подібних знаннях.

Дистанційний освітній курс стартує в серпні 2010 року і триватиме до лютого 2011р. Участь у ньому абсолютно безкоштовна. Дві важливі умови для проходження курсу – бажання вчитися до доступ до мережі Інтернет. У випадку успішного проходження курсу слухачі отримають сертифікат від Мережі правозахисних дитячих центрів Донбасу.

Классно что для таких целей начинают использовать ДО.

Комментариев нет: